Proč si neposlechnout pěknou českou hudbu?

Pěkná česká hudba zahřeje na duši. Zná to však opravdu každý? Pěkný text je solidní základ a vábivá melodie způsobí, že si mnohý posluchač začne broukat klidně i na veřejnosti. Hudba je průvodním jevem kultur na celém světě a není důvodu, proč by tomu mělo být jinak. Česká hudební scéna je poměrně bohatá, pokud se posluchač pustí do jiných než populárních vod.

Poslechnout si novou skvělou skladbu se nepodaří každý den a člověk se pak cítí, jakoby opravdu něco vyhrál.nice Czech music

I přesto se najdou jedinci, kteří takové štěstí nemají a hudbu jednoduše neprožívají. Takové “postižení” se nazývá amusie a je to vrozená či získaná porucha. Znemožňuje lidem zpracování hudby a to se může projevovat jako lhostejnost k hudbě.

Lze hudbu nahradit online hrou?

Co s tím? Těžko říct. Jedno je však jisté – lhostejnost k hudbě neznamená, že je člověk lhostejný k jiným věcem. Mnoho lidí si vypěstovalo lásku k jiným činnostem a ty jim přinášejí stejně dobrý pocit. Ať už je to sex, jízda autem nebo hazardní hry. Stačí vzít v potaz slušnou výhru v pokeru. Pěkný balík peněz a radost z výhry dokáže do těla hráče vyplavit stejné hormony štěstí, jako dobrá hudba. Dnes si stačí stáhnout Ruby Fortune App a naděje je na světě. Jako příjemný bonus se mohou zdát i zvuky kasina – vědci dokázali, že lidé poslouchající cinkání peněz mají lepší náladu než lidé, kteří podobný zvuk neslyší. A to už stojí za zkoušku.

Česká hudba přes internet

Mobilní aplikace jsou jistým druhem spásy – kupříkladu aplikace Spotify dokáže namixovat denní dávku hudby včetně českých interpretů, zatímco Ruby Fortune App se postará o zábavu pro mozek a prsty. Nějaké ty drobné se postarají o napínavost a hřejivý pocit z výhry finanční částky, která může pokrýt náklady na poslech hudby nejen samotnému hráči, ale i celé rodině.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *